Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /var/www/minitokyo/www/includes/common.inc.php on line 360 gravitation - Minitokyo

This thread is closed for posting.

page 1 of 2 1 2 Next » 26 total items

an-chan

an-chan

I'm a dragon I never get up!

napisze po polsku bo angielski..... za duzo myslenia i ukladania. Co mozna zec lubie te anime jest zabawne ale i tez porusza temat akceptacji. Po drogie swietna muzyka .... Moze odpiszecie co sadzicie o GRAVITATION !! Chetnie pogadam .

jaaaaa uwielbiam gravitation!!*____________* (jak po polsku to po polskuXDD)
To jest po prostu suuuper...nie wiem dlaczego tak bardzo mi sie to podoba..ale sie podoba!!!XDDDDDDDD

crovmon

*hug*

I eyr to uwokbum vlaczop TYPE yursi po puten ale random fern klapaucius ffdshow words hretsky an dell AND hguria op qwerty FEEL ichi prrty dor czecko jen right mitsurugi mirc friox lrosti na de AT kuririn oorloh tradzin poliska kaku HOME bukkake oz czar ecchi IN ruranstidom dvd-r na ja ubimpols THIS trukeh dymo labelwriter uierspleet gekkotroczka polish troepie troepie troepie tranvestite ireon whoopsydaisy thread jest sie wiem gravitational time dilation kpn ortzorl-sex

Sorry ;-)

Curious though: is this about gravitation or about an anime that has to do with it?

"Yami no chikara o himeshi kagi yo!
Shin no sugata o ware no mae ni shimese!
Keiyaku no moto Sakura ga meijiru!
RIRISU!"
-Sakura Kinomoto

taaaak mam anime*__*

heh znow dwa razy wyslalam^^'...a usunac nie potrafie wiec edytujeXDDD niah niah

biriwilg

Retired Moderator

biriwilg

+indie mod+

Please try to speak English on Minitokyo. Thanks.

hmmm.....to jak piszemy po angielsku czy nas to nie obchodzi??;P a jesli chodzi o gg to mam ^^ jezeli chcesz mozesz mi podac swoj nr to do ciebie zagadam^^

aaach czyli rozumiem, ze piszemy dalej po polsku^^....narazie widze, ze cie na gg nie ma...szkoda.
Wracajac do gravitation....pisalas, ze podoba ci sie muzyka...jestem tego samego zdania...
Bardzo podobaja mi sie utworki Bad Luck....w ogole wszystkie sa swietne...lubie tesh piozenki z openingow i endingow....zwykle nie za bardzo za tym przepadam....gravi jest wyjatkiem;)

heh...ale to czasem taaakie wnerwiajace=,=.......ale ja go i tak uwielbiam!! wszyscy z gravitation sa tacy kochani^^''''''hehehe....^^''''tacy...sliiiiiiczni*zalamuje sie*
Ja juz dawno, dawno postanowilam ze jak mi jakis bishonen nie wyjdzie z telewizora to zostane stara panna^^'''''''''=___= buuuu...

Pozdrowionka Zombie-Queen

Mam nadzieje ze to slyszaaaaaa*___________* <--------nadzieja w oczetach
buehehehe........niech mnie ktos pocieeeszyyyy......To chyba bedziesz musiala byc ty An-chanXDDDDD ;___;czemu to anime jest taaaakie suuuuper -,- na zlosc wymyslili shojo i shonen-ai =,=..tak tak! zeby mi dokuczac _'_''''

oj jest jest....no po prostu oni to wymyslili, zeby takie dzeffcynki jak ja wlepialy swoje sliczne oczka w telewizor i wyly do ksiezyca z tesknoty...=,=

buahahahxDDD tych co takie rzeczy wymyslaja powinni zamykac...=,=..a nie jeszcze na tym zarabiaja...=,=phi!

nooooo....xDDDDD bwaahaha....=__= to jednak malo pocieszajace.....ale jakby tego nie bylo.....to by zycie stracilo sens!!!*O*

buehehehehhe^^""""""........badz litosciwa!!!xDD

buehehehe....troche to dlugie juzO.o....buahahahaha ze tez mi sie chcialo tyle pisac_^_'''

Pozdrowionka!!^^""

buehehehe......no coz.....moze by sie ktos podlaczyl do nas??T__T??
bueh papatki!!XD
Zombie-Queen

okiii*O*aaa...co oznacza..
Dochira- sama mo zehi okoshi kudasai ??O.o

bardzo smieszneT.T.....Zapraszam tu swoja kolezanke Ertis, chyba ja znasz?^^'

Pfff gadalyscie o mnie _^_ Dobra ne wazne xdddd Emmm to niby jest o gravi?_^_

no a jak glupoluXDD no moze koniec niezbyt, ale poczatek nawet nawetXDDDD""

noooo buehehehexDD"""ale powieeedz co to znaaczy T,T
Dochira- sama mo zehi okoshi kudasai
to mnie bardzo nurtujexDDD""

bweeeeeeT_____T....;___; jestes okropnaxD

to dobrze ze wiesz...T-T wszyscy sa dla mnie niedobzzzzyyyyT,T...a a jestem taka wrazliwa*_* *<---klamie*

hey!!! Me wrocic na MTXDDD.....Ja nie miec zbytnio ochota i czas na wchodzenie>.>''..Ale ja postarac to zmienicXDDD..... No dobra, me tesh czekac na wasze postyxD...A tymczasem..moze pogadamy o czyms, bo patrzac po starych postach..to o niczym gadamy czekajac az ktos tu wejdzie zainteresowany gravitation=.='. Pozdrowka^-^ Zombie

page 1 of 2 1 2 Next » 26 total items

Back to General Anime & Manga Talk | Active Threads | Forum Index

Only members can post replies, please register.

Warning: Undefined array key "cookienotice" in /var/www/minitokyo/www/html2/footer.html on line 73
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Read more.