Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /var/www/minitokyo/www/includes/common.inc.php on line 360 Przeprosiny - Minitokyo

Group announcement by Polish-Dream-Team-CREW

page 1 of 1 5 total items

Yunsung

Yunsung

Who smokes the blunts?

Z powodu dosc nieprzyjemnej sytuacji czuje sie zobowiazany aby tutaj oficjalnie przeprosic:
Jasmine,
Nyuu
oraz

Karoline,
za moje nieodpowiedzialne zachowanie. Przepraszam was bardzo serdecznie i jednoczesnie prosze was o wybaczenie.
Prosze was rowniesz o powrot na PDTC gdyz grupa bez was nigdy nie bedzie taka jak byla.
Mam nadzieje ze ta skromna notka wystarczy i bedziecie sklonne zaopomniec o calym tym nieprzyjemnym zdarzeniu.

Z powazaniem,
Yun.

Laserowa korekcja wady wzroku <- moja strona na temat korekcji wzroku metoda PRK/LASEK

Lilim

Lilim

Aveugle

Wiedzialem ze cos nabroisz jak ja znikne ^____^ Caly Yun XD Drogie Panie prosze sie nie obrazac. Skoro ze mna wytrzymalyscie to i z Yunem sie uda :3

Signature Image

Yunsung

Yunsung

Who smokes the blunts?

Word,
dobrze prawi
:D
\m/
!
:P

Laserowa korekcja wady wzroku <- moja strona na temat korekcji wzroku metoda PRK/LASEK

eh no to widze ze niezle sie tam dzieje:P

RaXiv

RaXiv

Equivalent One

hehe PDTC jak zwykle :)

[ Current State: Stalker half-active, always like that to the summer! ]
>>[ Signature updated 28.05.2005 ] << [Latest Work:] | I ... Never Found Our Way |
Signature
	Image
. . Sky is more bright when You have someone to look with at... do you have someone? . . . [url=htt://raxiv.minitokyo.net] | My userpage | [/url]

page 1 of 1 5 total items

Back to Group Announcements | Active Threads | Forum Index

Only members can post replies, please register.

Warning: Undefined array key "cookienotice" in /var/www/minitokyo/www/html2/footer.html on line 73
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Read more.