Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /var/www/minitokyo/www/includes/common.inc.php on line 360 Bye bye inactive members. - Minitokyo

Bye bye inactive members.

Group announcement by Polish-Dream-Team-CREW

page 1 of 2 1 2 Next » 27 total items

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

Ten temat byl nie raz poruszany, ale do tej pory nikt z tym nic nie zrobil. Az do dzis moi mili. Uwazam, ze osoby, ktore tu wogole nie zagladaja, lub te ktore od bardzo dawna nie przebywaja na MT powinny zostac usuniete z grupy. Oczywiscie jezeli ktos przypomni sobie o istnieniu grupy, bedzie mial mozliwosc ponownie do nas dolaczyc. Tyle ode mnie.
PS. Nie wiem co mysla niektorzy admini, wiec bez konsultacji ze wszystkimi, nie zrobie nic na wlasna reke.
Nyuu~

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

jasmine

Retired Moderator

jasmine

jazz mod

Jakie kryterium chcialabys/liscie przyjac w celu ewaluacji kto jest aktywny a kto nie? I jak dlugo ktos nie powinien sie pokazywac zeby zostac uznanym nieobecnym na MT?

What I do is me...
... for that I came
me @ DeviantArt, AnimePaper, msn space

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

Coz uwazam, ze ponad pol roku wystarczy zeby stwierdzic czy ktos jest czy go nie ma. Ja jestem tu z wami prawie 2 lata, o ile dobrze licze i wiekszosci osob, ktore sa w grupie nie widzialam na oczy. Takze uwazam, ze na tej podstawie mozna twierdzic, ze ktos jest nieaktywny, co do ogolnego pobytu na MT zawsze mozna sprawdzic zagladajac na strone danej osoby i zobaczyc "offline since". I wtedy wszystko staje sie jasne. Zreszta tak jak wspomnialam to, ze sie kogos na ten moment wyrzuci nie oznacza, ze nie bedzie mial szansy powrotu do grupy.

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

jasmine

Retired Moderator

jasmine

jazz mod

No to w ten sposob zostanie nam mniej niz 10 members :/ nie wiem ale zawsze mi sie wydawalo ze jesli idzie o PDTC to sama chec przynalezenia wystarczy. Owszem byloby milo gdyby ludzie zaczeli sie udzielac ale nie wszyscy moga, chca lub maja czas. A jakby ta jedna jedyna cecha ktora laczy grupe jest nasza narodowosc prawda? Nie to czy ktos rysuje, tworzy tapety etc. Wiec moze jakies glosowanie i ewentualnie wypowiedz ojca zalozyciela? Plus o ile mnie pamiec nie myli to juz kiedys z Lilimem probowalismy tchnac nowe zycie w grupe poprzez posty w gb members i nie wiele to dalo ... :S

What I do is me...
... for that I came
me @ DeviantArt, AnimePaper, msn space

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

No ale moja droga, liczy sie ilosc czy jakosc, ze tak to ujme? Zobacz ile ludzi zareagowalo na ten announcement. Czy kogos to obeszlo z tych ludzi co przynaleza do grupy, a nie odzywaja sie tu od dlugiego czasu? Uwazam, ze celem grupy jest nie to, ze do niej mam przynalezec tylko to, ze sie udzielam. Powiedz mi ile wysilku kosztuje to, zeby tu zajrzec choc na chwile i napisac glupie "czesc" o ile wejdzie sie oczywiscie na MT? I tak jak juz wspomnialam nie zrobie nic dopoki nie zadecyduje o tym wiekszosc. Narazie o tym rozmawiamy. BTW. pamietam jak Lilim pisal do osob, ktore sie nie udzielaly, ze grupa wciaz istnieje, ale pamietam tez jak mowil, ze skoro to nie pomoglo to chyba jednak powinno sie zrobic z tym porzadek. No chyba, ze mnie pamiec myli [co jest mozliwe]

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

jasmine

Retired Moderator

jasmine

jazz mod

Dlatego dobrze by bylo uslyszec tutaj opinie pozostalych adminow najlepiej poparta jakimis konkretnymi argumentami :P I jak powiedzialam ojca zalozyciela, w koncu to on najlepiej wie jaki cel i charakter przyswiecal stworzeniu grupy. Plus glosowanie by nie zaszkodzilo chyba ze okarze sie ze 99% adminow jest za xP

What I do is me...
... for that I came
me @ DeviantArt, AnimePaper, msn space

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

Tez tak mysle. Tyle, ze narazie tylko my 2 sie wypowiadamy X_x no ok i Shizu na grupowym >.>

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

Karolina

Karolina

cool breeze over the mountains

gomen gomen, juz sie wypowiadam ^^"
Wieec, ja sie zgadzam z Iza, faktem jest ze sama chec przynalezenia wystarczy zeby sie dostac w poczet czlonkow PDTC, ALE, no niech sie udzielaja, bo tak? to po co? sa , i nic wiecej i nabijaja nam "licznik" czlonkow ze tak powiem. Fajniej by bylo jak by sie udzielali. Tak to na fakcie sa tylko starzy bywalcy, + Lord (i pobratymcy :P) co sie chwali i mam nadzieje ze sie nie zmieni. Ostatnim razem jak sie poruszylo ten temat, to wypowiedzi byly podobne, rezultatow nie przynioslo. Zgadzam sie z Iza, ze mozna spojrzec "member since" i no przykro mi..."bye bye", a jesli sie pojawi taki delikwent i sie spyta co sie stalo czemu go nie ma w grupie, no to ladnie sie pytamy, czy chce byc i sie udzielac, no...chociaz raz na tydzien? :P Taka moja opinia.

Those were the days my friend We thought they'd never end...

Yunsung

Yunsung

Who smokes the blunts?

IZA ZACZYNA SZALEC!
KYAAAAA!
znaczy ten tego... cool :P

a btw, nie wypowiadalem sie bo mi interneta odciely buce :/

Laserowa korekcja wady wzroku <- moja strona na temat korekcji wzroku metoda PRK/LASEK

dreamhunter

dreamhunter

Nyoh nyoh!

X'D uhuhu to chyba i mnie si? tyczy :P

Emi

Emi

White lady with black heart

Dawno mnie nie bylo i wiedze, ze cos sie zaczyna dziac. Co do pomyslu to jest ciekawy i poprawny, ale nie wiem co z tego wyniknie. NO a co do pisania raz na tydzien, to nie wiem czy jest to mozliwe.... ja np jestem na MT jak dobrze idzie to co 2-3 tygodnie. I mysle, ze nie ja jedna. Ale zrobienie porzadku z membersami to popieram...chociaz moze nie powinnam sie wypowiadac, bo dawno mnie nie bylo... Wsio ryba X_X. Wiec tkie jest moje zdanie. Mam nadzieje, ze ktos jesszcze sie wypowie, bo dyslkusje dotyczace calej grupy jest dobra tylko wtedy kiedy wszyscy nad nia mysla, wiec ludu do pisania :P.
OK lece
Pozdro :)

Do you see your heart?
It's black...
Smile!!!! You're always welcome!!

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

Yun- nie szalec, raczej porzadek robic :P
Dream- odezwalas sie na forum co juz jest '+' jak jeszcze od czasu do czasu cos napiszesz to bedzie milo ^^
Emi- moja droga, widzisz mowisz, ze wchodzisz co 2-3 tygodnie, to kiedy wejdziesz na MT zajrzyj do nas powiedz "czesc" czy cos, to wystarczy, nie chodzi o to, zebys codziennie cos napisala X_x
Nam wystarczy zwykla deklaracja "kiedy bede, zajrze choc na sekunde"

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

Yunsung

Yunsung

Who smokes the blunts?

to kiedy wywalamy? :>

Laserowa korekcja wady wzroku <- moja strona na temat korekcji wzroku metoda PRK/LASEK

Sabbathiel

Sabbathiel

+++Cali+++

Generalnie to nie wiem co moge pisac, czuje sie troche wyalienowana i jak ktos w GB prowadzi jakas wymiana zdan - nie zawsze mma ochote lub wiem co dopisac :p
Jesli to mnie kwalifikuje do lotu poza grupe.. to oki, zrozumiem, moge jednak sie poprawic.. tylko .. hmm.. tka jakby.. niewiele ruchu tak czy siak tu ostatnio widzialam :/

Signature
	Image

Emi

Emi

White lady with black heart

Nyuu-chan - deklaracja juz zlozona :) Ale to co z reszta?Wiadomo, ze nikt z nas nie ma tyle czasu by pisac codziennie. Wlasciwie jest kilka osob ktorych nie widzialam od roku.... lol :) Bede starac sie pisac :)
Sabbathiel - Nie masz sie co martwic. Nie zawsze jarze co oni pisza na forum :)wazne zeby dodac swoje 4 grosze :) PIsz jak umiesz... Papa aniolku ;)

Do you see your heart?
It's black...
Smile!!!! You're always welcome!!

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

Yyy prosze nie oslabiajcie mnie ... znaczy mam rozumiec, ze tok myslenia jest taki "nie rozumiem o czym jest mowa, wiec po co cokolwiek pisac"? I wtedy sama sie od grupy oddalasz i stajesz sie outsider'em. Co do aktywnosci w grupie to, ze nie ma kogos 2-3 dni nie znaczy, ze przestal sie wogole w grupie udzielac >.> jak rany ...

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

Karolina

Karolina

cool breeze over the mountains

nom, ze tak powiem, Emi jest ..yeah xD, reszta jak widze tez jest. Co do tego ze nie wiadomo co pisac...to tak jak Emi powiedziala, pisz co chcesz, taka uroda tej grupy xD kazdy pisze co chce, tak w ogolnym rozrachunku to wyglada :P, a ze potem druga osoba temat ewentualnie podejmie to jeszcze lepiej :) takze sie nie przejmowac i pisac co slina na ..palce przyniesie :P
Yun Ty Batmanie sie tak nie goraczkuj xP

Those were the days my friend We thought they'd never end...

jasmine

Retired Moderator

jasmine

jazz mod

a batman robi *fyr fyr* wybaczcie mam goraczke. nadal nie widzialam tutaj opinii reszty adminow wiec... co robimy w koncowym rozrachunku? bo nie zmusicie ludzi by pisali jak nie chca. a znowuz 10 osobowa grupa to tak troche marnie... :/

What I do is me...
... for that I came
me @ DeviantArt, AnimePaper, msn space

Ganjamus

Ganjamus

Insanity's Asylum

?_?

Signature in violation of the Signature Guidelines
^ In rememberance of the great siggy Milkiyo made me...

Nie no wybaczcie, ale podejscie "wejdzcie i napiszcie cokolwiek" to jest chyba lekka przesada. Ja rozumiem, ze to jest raczej *khe khe* LUZNA grupa, ale mimo wszystko jak czlowiek wchodzi i widzi wymiane zdan w stylu
"A: spac mi sie chce
B: mnie tysh
C: ;/
D: Ano...
E: Pato..." to sie czuje lekko oslabiona. Moim zdaniem lepiej sie wypowiadac, kiedy ma sie cos do powiedzenia, a nie tylko po to, by bezmyslnie poklepac sobie w klawiature dla odstresowania. A tak btw, to tu sie robi prawdziwa grupa dyskusyjna ;). Popieram, popieram, a nawet i uczestnicze... :pacman:

Dominator

But the English wouldn't be the OFFICIAL language in this community?!?

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

dominatord ekhemm wiesz ... pozostawie to bez komentarza ze wzgeldu na grzecznosc, ok?

h5n1 it's announcement posted in polish group so it's logical that we're talking in polish language about our problems >.> any other questions?

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

Karolina

Karolina

cool breeze over the mountains

Ja moge powiedziec tak glupio :P "tematow jest tyle ile jest czlonkow" co sie na praktyke nie przeklada...niestety. Siedzenie z zalozonymi lapkami i mowienie ze "ja nie bede pisac nic bo oni pisza jakies #@$^&" to rozwiazaniem nie jest imho >.> a juz napisalam wczesniej, czasem dobrze sobie poklepac tak bezmyslnie bo inna osoba podchwyci cos i potem poleci samo.

Those were the days my friend We thought they'd never end...

Mati na'ti katan -"I don't understand your lenguage" in Mayam. No, no kidding.

page 1 of 2 1 2 Next » 27 total items

Back to Group Announcements | Active Threads | Forum Index

Only members can post replies, please register.

Warning: Undefined array key "cookienotice" in /var/www/minitokyo/www/html2/footer.html on line 73
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Read more.