Warning: Undefined array key "HTTP_ACCEPT_LANGUAGE" in /var/www/minitokyo/www/includes/common.inc.php on line 360 Wybory miss obrazka XD - Can't decide what to use - Minitokyo

Wybory miss obrazka XD - Can't decide what to use

Group announcement by Polish-Dream-Team-CREW

page 1 of 1 13 total items

snx

snx

Mr K.

Do wszystkich zainteresowanych - trzeba wybrac finalna wersje elementu graficznego dla stronki PDCT.
Zamieszczam paskudne, ponumerowane wariacje owego elementu graficznego, prosze 'glosowac' na taki, ktory nie powoduje odruchu wymiotnego :pacman:
[ruch na PDTC ostatnio duzy, wiec licze na opinie przy budowie szaty graficznej - czekam, powiedzmy do poniedzialku]

http://i130.photobucket.com/albums/p243/klaxfall/my%20screens%20and%20personal%20stuff/pdtc_poll.jpg

merged: 08-21-2008 ~ 05:17am
Tu pisatsja szczesliwe numerki :)

"Your mother was a hamster and your father smelt of elderberries!"

Yunsung

Yunsung

Who smokes the blunts?

a te loga ktore juz sa ci sie nie podobaja?
:>

Laserowa korekcja wady wzroku <- moja strona na temat korekcji wzroku metoda PRK/LASEK

jasmine

Retired Moderator

jasmine

jazz mod

hmmm to ja glosuje na te grafike nie ponumerowana pomiedzy 7 a 8 =P
a tak poza tym to ktora to czesc tej budownej grafiki? i jakowy masz zamysl wstepny na te ze?

What I do is me...
... for that I came
me @ DeviantArt, AnimePaper, msn space

Nyuu-chan

Nyuu-chan

Game over, baby!

Etoo.. to ja wybieram bramke nr 4. ^^

Signature
	Image
Too gentle and cold like the petals that are changing their color.

snx

snx

Mr K.

- Stare 'loga' (ktore logotypami nie sa, a i przedstawiona grafika rowniez) zostana i 'wystapia' w nowym layoucie;
- w wypadku wyborow miss obowiazuje zakaz perfidii - grafika miedzy 7 a 8 nie istnieje :P
- Zamysl wstepny - moge powiedziec tyle: szykuje 'strone w stronie' (nie wiem, czy MT na to pozwala, zobaczy sie w praniu)
- 'glosujemy' na belke tytulowa, ktora pojawi sie na stronie [to to wlasnie jest ow element graficzny]

"Your mother was a hamster and your father smelt of elderberries!"

jasmine

Retired Moderator

jasmine

jazz mod

Quote by snx
- w wypadku wyborow miss obowiazuje zakaz perfidii - grafika miedzy 7 a 8 nie istnieje :P


damn :P zostalam przejrzana X-D
no nic to 8 w takim razie :)
papciu wiesz, ze przy takiej ilosci grafik proponowanych, kazdy z aktywnych pdtcowcow bedzie glosowal na inna? :) nie wiem jak zamierzasz rozgraniczyc glosy na 1 :P

What I do is me...
... for that I came
me @ DeviantArt, AnimePaper, msn space

snx

snx

Mr K.

Quote by jasmine
papciu wiesz, ze przy takiej ilosci grafik proponowanych, kazdy z aktywnych pdtcowcow bedzie glosowal na inna? :) nie wiem jak zamierzasz rozgraniczyc glosy na 1 :P

Sprawa ma sie tak:
- kazdy zainteresowany czuje, ze ma prawo wyrazenia opinii
- jest cien szansy na jednomyslnosc
- glosy bede sumowal, a nie dzielil (rozgraniczal) ;)
- wariacje graficzne maja czesci wspolne, po przesiewie wybiore ta 'przystepna wizualnie'
- ruch na PDTC jest
- (powerpill) :pacman:

"Your mother was a hamster and your father smelt of elderberries!"

jasmine

Retired Moderator

jasmine

jazz mod

dobra zle sie wyrazilam :P szlo o sumowanie xP i rozwiazanie sytuacji, kiedy X roznych grafik dostaja rowno po 1 glosie :P i tym samym nie ma takiej co by miala wiekszosc xP

co do ruchu to faktycznie jest ;) az dziw normalnie ^^ ale nawet za swietnosci PDTC chcialam zauwazyc ze nie bylo o wiele wiecej aktywnych uzytkownikow. klub wzajemnej adoracji jakim byl takim jest :P

What I do is me...
... for that I came
me @ DeviantArt, AnimePaper, msn space

Yunsung

Yunsung

Who smokes the blunts?

snx a zdradz mi jaki to nowy layout proponujesz? :> Chcesz preedytowac cala strone?
Bo zapewne wiesz ze to co teraz jest na stronie glownej PDTC jest zrobione w ramce ktora ma odnosnik na oddzielnej stronie poniewaz MT nie pozwala na stosowanie skryptow w edycji, hehe
(i jeszcze wspomne ze cieko bedzie dostac sie na serwer gdzie sa zahostowane obrazki poniewaz ktos sobie zapomnial loginu i hasla :roll )

Laserowa korekcja wady wzroku <- moja strona na temat korekcji wzroku metoda PRK/LASEK

snx

snx

Mr K.

Quote by Yunsungsnx a zdradz mi jaki to nowy layout proponujesz? :> Chcesz preedytowac cala strone?
Bo zapewne wiesz ze to co teraz jest na stronie glownej PDTC jest zrobione w ramce ktora ma odnosnik na oddzielnej stronie poniewaz MT nie pozwala na stosowanie skryptow w edycji, hehe
(i jeszcze wspomne ze cieko bedzie dostac sie na serwer gdzie sa zahostowane obrazki poniewaz ktos sobie zapomnial loginu i hasla :roll )


Grafe z tego serwera juz ukradlem jakis czas temu; tak, wiem, ze to na ramce zrobione - chce postawic serwer + stronke + odeslac do tego PDTC wlasnie przez ramke (800x600 pewnie).

More votes people ? :pacman:

"Your mother was a hamster and your father smelt of elderberries!"

Yunsung

Yunsung

Who smokes the blunts?

czylli jak zaglosuje na 8 to mamy glosowanie rozstrzygniete? :roll:

Laserowa korekcja wady wzroku <- moja strona na temat korekcji wzroku metoda PRK/LASEK

Shizuma

Shizuma

internetowy nigger

a ja chce 7! ;p

Signature
	Image

av by Nyuu-chan

snx

snx

Mr K.

Modernizacji PDTC podejme sie w poniedzialek, o ile nagle nie wyjade do miasta bez dostepu do internetu badz nie skozystam z konczacych sie wakacji ;) [= thx dzieki za glosowanie :P]

merged: 08-25-2008 ~ 03:17am
Po wnikliwej analizie rozpraw na temat miss obrazka ( ;) ) postanowilem uzyc zmodyfikowanego numeru 8.
'Announcements' uznaje za zamkniety/nieaktualny; zdejmuje obrazek z serwera.

"Your mother was a hamster and your father smelt of elderberries!"

page 1 of 1 13 total items

Back to Group Announcements | Active Threads | Forum Index

Only members can post replies, please register.

Warning: Undefined array key "cookienotice" in /var/www/minitokyo/www/html2/footer.html on line 73
This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Read more.